goldenglobalbank.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü tablo, analiz, grafik ile diğer bilgi ve belgeler, Golden Global Yatırım Bankası A.Ş. tarafından herhangi bir menfaat temin edilmeksizin sadece bilgilendirmek amacı ile hazırlanmış olup içeriklerin doğrulukları garanti edilmemektedir. Bu sebeple, bu internet sitesini kullananlara, bu siteden elde edilen bilgi, görüş, analiz ve tabloları kullanmadan önce bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri önerilmektedir. İşbu tablo, analiz, grafik ile diğer bilgi ve belgelere dayanılarak yapılan işlemlerden dolayı doğacak doğrudan ve/veya dolaylı her türlü maddi ve manevi zararlar ve masraflardan ve üçüncü kişilerin uğrayabilecekleri zararlardan dolayı Golden Global Yatırım Bankası A.Ş. ve çalışanları sorumlu tutulamaz.

Golden Global Yatırım Bankası A.Ş., bu internet sitesinde yer alan bilgileri önceden haber vermeksizin değiştirme, tamamen ya da kısmen kaldırma ile internet sitesindeki bazı bölümlere erişimi sınırlandırma hakkına sahiptir.

Mevzuatın güncellenmesi ve elektronik iletişim ortamında karşılaşılabilecek aksaklıklar sebebiyle, özellikle bilgisayarda ve sunucularda alınan otomatik ön belleğe alma durumlarında bu internet sitesindeki araçlarda ve bilgilerde gecikmeler, eksiklikler veya yanlışlıklar söz konusu olabilir. Bu sebeple, Golden Global Yatırım Bankası A.Ş. internet sitesi içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan sorumlu tutulamaz.

goldenglobalbank.com.tr internet sitesinde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Golden Global Yatırım Bankası A.Ş.’ye aittir. Bu internet sitesinin içeriğindeki üçüncü şahıslara ait materyal dışında kalan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, tasarım, patent ve diğer sınai mülkiyet hakları Golden Global Yatırım Bankası A.Ş.’de saklıdır.